Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Bandurskiego - Atlas Arena
kierunek:
Kusocińskiego
0
14
A
1
2
3
4
5
12
32
52
6
12
33
53
7
07
27
47
8
07
27
47
9
13
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
32
52
13
12
32
52
14
12
33
53
15
13
33
53
16
13
27
47
17
07
27
47
18
07
32
52
19
12
32
52
20
12
32
52
21
12
32
52
22
12
32
52
23
04
A
21
A
41
A
57
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady