Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
81
Limanowskiego - Mokra
kierunek:
Cm. Szczecińska
9
50
A
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
A
38
A
19
20
21
22
56
A
23
16
A
26
A
43
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego