Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Tomaszowska - Olechowska
kierunek:
pl. Niepodległości
4
23
A
53
A
5
29
A
6
13
A
36
B
42
A
7
06
A
33
A
57
A
8
26
A
45
A
9
09
A
33
A
10
08
A
43
A
11
18
A
53
A
12
28
A
13
03
A
29
A
53
A
14
30
B
41
A
15
05
A
29
A
53
A
16
23
B
41
A
17
05
A
29
A
52
A
18
15
A
35
A
55
A
19
35
A
20
23
A
21
11
A
59
A
22
33
B
47
A
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości