Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Marysin Tęczowa
kierunek:
Imielnik Nowy
5
44
D
6
55
D
7
52
D
8
55
D
9
45
D
10
45
D
11
45
D
12
13
05
D
14
10
D
55
D
15
16
10
D
17
10
D
18
00
D
44
D
19
44
D
20
44
D
21
22
04
D
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa