Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Świtezianki - Syrenki
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
3
50
B
4
10
A
30
C
50
C
5
10
A
34
B
54
B
6
14
A
34
B
54
B
7
14
A
34
B
54
B
8
14
A
34
B
54
A
9
14
B
34
A
54
B
10
14
A
34
B
54
A
11
14
B
34
A
54
B
12
14
C
34
C
53
A
13
14
B
34
A
54
C
14
14
A
34
B
54
A
15
14
B
34
A
54
B
16
14
A
34
B
54
B
17
14
A
34
B
54
B
18
14
A
34
B
54
B
19
14
A
34
B
54
B
20
14
A
34
C
54
C
21
14
A
34
B
54
B
22
14
A
34
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
C - Kurs do przystanku Sortownia