Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Rokicińska - Transmisyjna
kierunek:
Nowosolna
3
46
A
4
00
C
18
B
5
03
A
18
C
50
A
6
11
B
33
A
45
C
7
11
A
35
C
8
05
A
29
B
47
A
9
35
A
10
11
A
47
A
11
05
C
23
A
59
A
12
35
A
13
23
C
35
A
47
B
14
35
C
53
A
15
23
A
35
C
47
B
16
01
A
29
A
47
A
17
11
C
35
B
18
05
A
35
A
19
11
C
32
A
20
32
A
21
32
A
22
45
C
A - Kurs do przystanku Nowosolna
C - Kurs do przystanku Skoszewy
B - Kurs do przystanku Kalonka - Kalonka/Centrum Ojca Pio