Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Popiełuszki - Popiełuszki 21
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
17
A
27
A
37
A
47
A
57
A
5
07
A
17
A
27
A
37
A
47
A
57
A
6
07
A
17
A
27
A
37
A
47
A
57
A
7
07
A
17
A
27
A
37
A
47
B
57
B
8
07
B
19
B
27
B
36
B
41
C
50
B
9
05
B
11
C
20
B
35
B
50
B
55
C
10
05
B
20
B
35
B
50
A
11
05
A
20
A
35
B
50
B
12
05
B
20
A
35
A
42
A
50
A
57
A
13
05
A
20
A
28
A
37
A
49
A
57
A
14
07
A
17
A
27
A
37
A
47
A
57
A
15
09
A
17
A
27
A
37
A
47
A
57
A
16
07
A
17
B
27
B
37
B
47
B
57
B
17
07
B
17
B
27
B
37
B
45
C
52
B
18
02
B
17
B
20
C
27
B
40
C
47
B
19
07
A
27
A
48
A
20
07
B
27
B
37
A
47
A
57
A
21
07
A
27
A
47
A
22
07
B
28
C
29
A
48
B
49
C
57
C
23
06
C
16
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew