Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Pabianicka - 3 Maja
kierunek:
pl. Niepodległości
4
39
A
5
19
A
6
04
A
49
A
7
19
A
49
B
8
19
A
59
A
9
39
A
10
39
A
11
39
A
12
39
A
13
39
A
14
34
A
15
34
A
16
04
B
34
A
17
04
A
34
B
18
39
A
19
19
A
20
19
A
21
39
B
22
19
A
23
11
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady