Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Felińskiego - Gojawiczyńskiej
kierunek:
Kusocińskiego
4
42
B
5
08
A
28
A
46
A
6
06
A
27
A
47
A
7
05
A
27
A
47
A
8
07
A
27
A
47
A
9
07
B
27
B
47
B
10
07
B
27
B
47
B
11
07
B
27
B
47
A
12
07
B
27
B
47
A
13
07
A
27
A
47
A
14
07
A
27
A
47
A
15
07
A
27
A
47
A
16
07
B
27
B
47
B
17
07
B
27
B
47
B
18
07
B
27
A
47
B
19
11
A
26
A
46
B
20
06
B
26
B
46
A
21
06
A
26
A
46
A
22
06
A
22
A
36
C
46
C
23
05
C
14
C
34
C
56
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego