Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Strykowska - Rogowska
kierunek:
Imielnik Nowy
4
27
C
57
A
5
07
E
17
C
57
A
6
17
C
32
A
7
03
A
18
A
33
C
8
03
A
18
A
33
A
9
03
A
18
A
58
A
10
18
A
58
A
11
18
A
28
B
58
A
12
18
A
38
A
13
18
C
28
E
33
A
48
A
14
18
A
33
C
15
03
B
18
A
33
A
48
C
16
18
A
33
C
48
B
17
18
C
33
A
18
17
B
57
A
19
17
A
57
A
20
17
A
57
A
21
17
C
37
A
22
17
B
37
A
57
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra