Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
N7
Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska
kierunek:
Retkinia
5
50
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady