Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Mickiewicza (dw. Ł. Kaliska)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
22
45
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady