Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Tomaszowska - Bławatna
kierunek:
Huta Jagodnica
4
30
A
50
A
5
10
A
26
A
45
B
59
B
6
05
A
17
B
35
A
50
A
7
05
A
15
A
28
A
43
A
59
A
8
15
A
30
A
53
A
9
10
A
27
A
52
A
10
07
A
27
A
51
A
11
10
A
27
A
47
A
12
10
A
28
A
46
A
13
06
A
22
B
35
A
49
B
14
04
A
20
B
36
B
47
A
15
05
A
19
B
32
A
46
A
16
05
A
19
B
30
A
45
A
59
A
17
16
A
35
A
50
A
18
04
A
26
A
48
A
19
09
A
29
A
52
A
20
12
A
32
A
49
A
21
10
A
30
B
50
B
22
19
B
34
C
45
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica