Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza
kierunek:
Rojna
0
15
B
45
B
1
15
A
45
B
2
15
B
45
A
3
15
B
45
B
4
15
B
5
29
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
A
23
15
B
45
A
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)