Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrowskiego - Tomaszowska
kierunek:
Huta Jagodnica
4
32
A
52
A
5
12
A
28
A
47
B
6
01
B
07
A
19
B
37
A
52
A
7
07
A
17
A
30
A
45
A
8
01
A
17
A
32
A
55
A
9
12
A
29
A
54
A
10
09
A
29
A
53
A
11
12
A
29
A
49
A
12
12
A
30
A
48
A
13
08
A
24
B
37
A
51
B
14
06
A
22
B
38
B
49
A
15
07
A
21
B
34
A
48
A
16
07
A
21
B
32
A
47
A
17
01
A
18
A
37
A
52
A
18
06
A
28
A
50
A
19
11
A
31
A
54
A
20
14
A
34
A
51
A
21
12
A
32
B
52
B
22
21
B
36
C
47
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica