Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Dąbrowskiego - Tomaszowska
kierunek:
Huta Jagodnica
4
34
A
54
A
5
14
A
34
A
54
B
6
14
A
34
B
54
A
7
14
A
35
A
55
A
8
15
A
34
A
54
A
9
14
A
34
A
54
A
10
14
A
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
35
A
55
A
13
13
A
34
A
54
B
14
16
B
38
B
54
A
15
14
A
34
A
54
A
16
14
A
34
A
54
A
17
14
A
34
A
54
A
18
14
A
34
A
54
A
19
14
A
34
A
54
A
20
17
A
34
A
54
A
21
12
A
32
A
52
A
22
12
A
32
C
43
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Huta Jagodnica
B - Kurs do przystanku Huta Jagodnica