Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Jana Pawła II - Wróblewskiego
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
22
48
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady