Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N3
Rzgowska - Lecznicza
kierunek:
Rojna
0
06
B
36
A
1
06
B
36
A
2
06
B
36
A
3
06
B
36
A
4
06
B
32
C
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06
B
36
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna