Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Strykowska - Jana I Cecylii
kierunek:
Imielnik Nowy
5
22
C
42
A
6
12
A
42
A
7
02
A
42
A
8
02
A
42
A
9
12
A
32
B
42
A
10
32
A
11
02
A
42
A
12
02
A
42
A
13
02
A
22
C
42
A
14
32
A
15
02
B
22
A
16
12
A
32
A
17
02
A
42
A
18
02
A
42
A
19
02
A
42
A
52
B
20
12
A
42
A
21
12
A
32
C
42
A
22
02
A
22
A
52
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra