Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
N7
Bandurskiego - Wróblewskiego
kierunek:
Retkinia
4
42
C
5
52
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady