Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Broniewskiego - Kraszewskiego
kierunek:
Kusocińskiego
0
01
C
1
2
3
4
56
B
5
37
A
6
07
A
36
A
7
06
A
36
A
8
04
A
33
A
53
B
9
13
B
33
B
53
B
10
13
B
33
B
53
B
11
13
B
33
B
53
B
12
13
B
33
B
53
A
13
13
A
33
A
53
A
14
13
A
28
A
53
A
15
13
B
33
B
53
B
16
15
B
35
B
53
B
17
13
B
33
B
53
B
18
13
B
33
B
53
B
19
13
B
32
B
51
B
20
11
B
31
B
51
A
21
11
A
31
A
51
A
22
11
A
27
A
41
C
51
C
23
07
C
26
C
46
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego