Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N3
Rzgowska - Dąbrowskiego
kierunek:
Rojna
0
07
B
37
A
1
07
B
37
A
2
07
B
37
A
3
07
B
37
A
4
07
B
33
C
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
07
B
37
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
B - Kurs do przystanku Rojna
A - Kurs do przystanku Rojna