Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Podchorążych - Molla
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
4
54
B
5
11
A
29
B
51
A
6
09
B
24
A
42
B
57
A
7
20
B
38
A
8
00
B
26
A
36
B
9
36
B
51
A
10
32
B
51
A
11
52
B
12
11
A
52
B
13
14
A
32
B
55
A
14
13
B
33
A
53
B
15
12
A
37
B
53
A
16
15
B
52
A
17
03
B
17
A
53
A
18
03
B
35
A
19
14
B
53
A
20
31
B
53
A
21
51
B
22
13
A
51
B
23
13
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin