Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N8
Gojawiczyńskiej - Dąbrowskiego
kierunek:
Dąbrowa
0
00
30
1
00
30
2
00
30
3
00
A
30
4
00
30
5
00
30
6
00
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
52
23
00
A
30
A - Kurs do przystanku Jędrzejów Przem. Zachód