Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Dąbrowskiego - Podhalańska
kierunek:
pl. Niepodległości
4
29
A
59
A
5
35
A
6
19
A
42
B
48
A
7
12
A
40
A
8
04
A
33
A
52
A
9
16
A
40
A
10
15
A
50
A
11
25
A
12
00
A
35
A
13
10
A
36
A
14
00
A
37
B
48
A
15
12
A
36
A
16
00
A
30
B
48
A
17
12
A
36
A
59
A
18
21
A
41
A
19
01
A
41
A
20
29
A
21
17
A
22
05
A
39
B
53
A
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości