Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Podchorążych - Park Podchorążych
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
4
55
B
5
12
A
30
B
52
A
6
10
B
25
A
43
B
58
A
7
21
B
39
A
8
01
B
27
A
37
B
9
37
B
52
A
10
33
B
52
A
11
53
B
12
12
A
53
B
13
15
A
33
B
56
A
14
14
B
34
A
54
B
15
13
A
38
B
54
A
16
16
B
53
A
17
04
B
18
A
54
A
18
04
B
36
A
19
15
B
54
A
20
32
B
54
A
21
52
B
22
14
A
52
B
23
14
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)
B - Kurs do przystanku Niesięcin - Niesięcin