Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
F1
Obywatelska - Cieszkowskiego
kierunek:
Dąbrowa
9
50
A
10
11
12
13
14
15
16
17
50
A
18
19
20
21
22
23
25
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady