Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
pl. Niepodległości
kierunek:
pl. Niepodległości
4
50
A
5
30
A
6
15
A
7
00
A
30
A
8
00
B
03
C
30
A
9
10
A
50
A
10
50
A
11
50
A
12
50
A
13
50
A
14
45
A
15
45
A
16
15
B
45
A
48
C
17
15
A
45
B
18
50
A
19
30
A
20
30
A
21
50
B
22
30
A
32
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady