Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
pl. Niepodległości
kierunek:
pl. Niepodległości
5
49
A
6
47
A
59
A
7
59
A
8
59
B
9
10
09
A
11
29
B
12
29
A
13
29
B
14
49
A
15
49
B
16
49
A
17
49
B
18
49
A
19
49
A
20
49
A
21
22
09
B
12
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady