Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
N3
Wróblewskiego - Politechniki (Kampus Pł)
kierunek:
Rojna
4
38
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady