Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Pabianicka - R. Lotników Lwowskich
kierunek:
pl. Niepodległości
8
07
C
9
10
11
12
13
14
15
16
52
C
17
18
19
20
21
22
35
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady