Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Byszewska - Pomarańczowa
kierunek:
Nowosolna
7
15
C
8
15
C
9
10
15
C
11
12
15
C
13
14
15
C
15
16
17
45
C
18
19
20
21
45
C
C - Kurs do przystanku Skoszewy