Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N1
Zachodnia - Lutomierska
kierunek:
Janów
0
18
A
48
B
1
18
A
48
B
2
18
B
48
A
3
18
B
48
B
4
18
A
48
B
5
18
B
48
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
18
A
48
B
23
18
B
48
B
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego
B - Kurs do przystanku Janów
A - Kurs do przystanku Janów