Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
60
Sosnowiec
kierunek:
Imielnik Nowy
4
42
C
5
22
E
32
C
6
32
C
7
48
C
8
9
10
11
12
13
33
C
43
E
14
48
C
15
16
03
C
48
C
17
33
C
18
19
20
21
32
C
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)