Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Gojawiczyńskiej - Dąbrowskiego
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
05
B
27
B
47
B
57
B
5
03
A
23
A
43
A
6
03
A
24
A
44
A
7
04
A
24
A
44
A
8
04
A
24
A
44
A
9
04
B
24
B
44
B
10
04
B
24
B
44
B
11
04
A
24
B
44
A
12
04
B
24
A
44
A
13
04
A
24
A
44
A
14
04
A
24
A
44
A
15
04
A
24
B
44
B
16
04
B
24
B
44
B
17
04
B
24
B
44
B
18
04
A
23
B
43
A
19
03
A
23
A
43
B
20
03
B
23
A
43
A
21
03
A
23
A
43
A
22
03
A
23
A
39
B
59
B
23
21
B
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew