Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Pabianicka - Jana Pawła II
kierunek:
pl. Niepodległości
8
09
C
9
10
11
12
13
14
15
16
54
C
17
18
19
20
21
22
37
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady