Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Byszewska
kierunek:
Nowosolna
7
17
C
8
17
C
9
10
17
C
11
12
17
C
13
14
17
C
15
16
17
47
C
18
19
20
21
47
C
C - Kurs do przystanku Skoszewy