Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Lutomierska - Sienkiewicza Nż (Konst.)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
06
B
56
B
5
49
B
6
13
B
37
B
7
49
B
8
9
01
B
10
13
B
11
25
B
12
36
B
13
49
B
14
15
00
B
16
13
B
17
01
B
18
36
B
19
36
B
20
56
B
21
56
B
22
23
16
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)