Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Rzgowska - Paradna
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
4
56
5
36
6
13
43
7
13
43
8
13
58
9
22
A
36
10
16
56
11
36
12
16
56
13
36
14
13
43
15
13
43
16
13
58
17
23
A
36
18
16
56
19
36
20
16
56
21
36
22
16
43
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady