Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Św.Teresy - Kaczeńcowa
kierunek:
pl. Słoneczny
4
43
5
13
43
6
14
34
58
7
22
46
8
10
34
9
03
A
13
43
10
13
43
11
13
43
12
13
43
13
10
34
58
14
22
46
15
10
34
58
16
22
46
17
13
43
18
03
A
13
43
19
13
43
20
13
43
21
13
43
22
15
43
55
A
23
25
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego