Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Tuszyńska - Kamienna Nż (Rzgów)
kierunek:
pl. Niepodległości
5
00
A
6
20
A
7
00
A
8
00
A
40
B
9
40
A
10
11
00
B
12
00
A
13
00
B
14
00
A
15
20
B
16
20
A
17
20
B
18
20
A
19
20
A
20
20
A
21
40
B
22
40
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady