Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
66
Łagiewnicka - Morelowa
kierunek:
Modrzew
4
23
5
23
6
32
7
23
8
23
9
31
10
20
11
23
12
23
13
23
14
33
15
33
16
33
17
33
18
33
19
33
20
33
21
33
22
33