Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N6
Tatrzańska - Rydla
kierunek:
R. Powstańców 1863R.
0
27
57
1
27
57
2
27
57
3
27
57
4
27
A
35
A
5
05
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
57
23
27
57
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego