Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
89
Okulickiego - Zgierska
kierunek:
Cm. Szczecińska
4
25
55
5
25
55
6
25
58
7
18
42
8
06
30
54
9
18
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
54
14
18
42
15
06
30
54
16
18
42
17
06
30
57
18
27
55
19
25
55
20
25
55
21
25
55
22
25
57
23
25
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego