Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
N3
Paradna - Matek Polskich
kierunek:
Rojna
0
16
A
1
16
A
2
16
A
3
16
A
4
12
C
51
C
5
15
C
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
A
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Rojna