Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
86
Popiełuszki - Maratońska
kierunek:
Szpital Ckd
5
56
6
24
54
7
24
54
8
24
58
9
18
38
10
03
23
38
11
03
18
38
58
12
18
43
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
43
18
03
23
43
19
03
23
38
58
20
18
38
58
21
18
38
58
22
18
38
51
A
23
11
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady