Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
60
Corning (Smolice)
kierunek:
Imielnik Nowy
5
36
C
6
7
52
C
8
9
10
11
12
13
37
C
14
15
16
52
C
17
18
19
20
21
36
C
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP