Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Słowiańska - Szczecińska (Anton.)
kierunek:
Niesięcin - Niesięcin
5
17
A
57
A
6
30
A
7
03
A
44
A
8
32
A
9
57
A
10
57
A
11
12
17
A
13
20
A
14
01
A
39
A
15
18
A
59
A
16
58
A
17
23
A
59
A
18
41
A
19
59
A
20
59
A
21
22
19
A
23
19
A
A - Kurs do przystanku Targowy Rynek(Aleksandrów)