Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
60
Corning (Smolice)
kierunek:
Imielnik Nowy
5
36
C
6
7
8
9
10
11
12
13
36
C
14
15
16
17
18
19
20
21
46
C
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP