Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Obywatelska - Cieszkowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
0
04
C
15
C
1
2
3
4
57
B
5
23
A
33
A
43
A
59
A
6
11
A
21
A
34
A
41
A
56
A
7
06
A
16
A
26
A
36
A
46
A
56
A
8
06
A
16
A
26
A
36
A
46
A
51
B
9
01
B
14
B
31
B
39
C
46
B
10
01
B
09
C
16
B
31
B
46
B
54
C
11
01
B
16
B
31
B
46
B
12
01
B
16
A
31
A
46
A
13
00
A
08
A
16
A
30
A
46
A
14
01
A
16
A
31
A
41
A
49
A
57
A
15
07
A
19
A
29
A
39
A
49
A
59
A
16
09
A
19
A
29
A
36
A
49
A
59
A
17
09
A
19
A
24
B
34
B
44
B
54
B
59
C
18
04
B
12
B
24
B
44
B
57
C
19
07
B
17
C
27
B
36
C
48
A
53
C
20
07
A
29
A
43
A
21
04
A
23
A
43
A
22
03
A
13
A
21
A
31
A
41
A
51
A
59
C
23
09
C
25
C
37
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Kusocińskiego
B - Kurs do przystanku Kusocińskiego